top of page
Winci.jpg

Lenka & Benny, Winci, Dinno

Moc děkujeme za pohodové focení, slečna Veronika je profesionálka a na výsledku je to znát. Má svůj jedinečný rukopis. Vřele doporučuji! 

IMG_2126.jpg

Tereza & Maggie

Jako asi nejstarší zákazník Verunky mohu říct, že profesionalita a milý přístup je vždy samozřejmostí. Skvěle ovládá různé fotografické techniky takže i když si vymyslíte cokoliv ona vždy dokáže přijít na to, jak vaše přání promítnout na fotky. Bonusem je že focení probíhá vždy v přátelské a veselé atmosféře a fotky jsou pokaždé naprosto boží.

19.jpg

Martina & Nero

Mockrát děkujeme za fotky jsou úplně nádherné a muselo Vám to dát opravdu hodně práce. Jste skvělá a profesionální a jsme nadšeni!

14.jpg
Ricky_Official6.jpg

Lenka & Ricky

Skvělá a trpělivá paní fotografka :) Fotky úžasné, i bez úprav. Určitě ještě několikrát využijeme možnosti focení.

13.jpg

Juraj & Simba

Focení s Verčou probíhalo v příjemné přátelské atmosféře a já i pes jsme si jej náramně užili. Kvalita fotografií a profesionální přístup fotografky naprosto předčili všechna očekávání a rozhodně si jej v budoucnu rádi zopakujeme.

caspi1.jpg

Lenka & Caspi

Lorem Ipsum

Lola1.jpg

Lucie & Lola, Dora

Z focení a hotových fotografií jsem nadšena! Veronika umí skvěle pracovat se psy, i když nechtějí moc spolupracovat, vždy si poradila. Výsledné fotky hlavně v barvách vážně waaw moc děkuji!

11.jpg

Roman & Lilly

Lorem Ipsum

cherry3.jpg

Martina & Štěňata

Lorem Ipsum

Andrea & Hugo

Fotografie jsou opravdu překrásné. Navíc fotografování Huga bylo zábavné :) Všem doporučujeme.

bottom of page