top of page

Kdo jsem?

Svůj první fotoaparát jsem dostala, když mi bylo 7 let. Byl to tedy spíše fotoaparát mých rodičů, který jsem jim potají brala a potom je nutila, aby vyvolali všechny fotky, co jsem nafotila. V devíti letech jsem se dočkala svého prvního digitálního fotoaparátu, který neměl ani 2Mpx, ale to mi bylo tenkrát celkem jedno. Našla jsem totiž díky tomu něco, co mě ani po dvaceti letech nepustilo. Vlastně jsem už od malička měla jen 2 opravdové zájmy - fotografování a psy. A tak jsem si řekla - proč to nespojit dohromady?

V devíti letech mi rodiče pořídili i mého prvního a vysněného pejska. Od toho jsem se naučila, jak moc krásný může být vztah mezi člověkem a psem, pokud si oba navzájem rozumíte. Ti moji největší parťáci ovšem přišli až před pár lety, když jsem si pořídila dva nevlastní bráchy - Stafordšírské bulteriéry - Lobbyho & Woodyho. S klukama (jak jim říkám) se zaměřujeme na Obedience trénink čistě pozitivní metodou výchovy psa. a vzhledem tomuto zaměření jsem se musela naučit, jak pes přemýšlí a absolvovala jsem s nimi několik výcvikových soustředění. Tam jsem se potkávala a stále potkávám s pejsky, kteří mají různé problémy v chování, které může komplikovat jejich majitelům každodenní soužití. Díky tomu ale vím, jak pracovat se psy všeho druhu a jsem za to nesmírně vděčná. 

Mimo zvířecí fotografie se také zaměřuji na portréty a krajinářskou fotografii, která mě nesmírně baví. Ukázky z mojí ostatní tvorby můžete najít v portfoliu zde na webu.

IMG_2281.jpg

Čím fotím?

canonr6.png

Canon R6

canon16_edited.jpg

16mm f/2.8

canon50.jpeg

50mm f/1.8

sigma.jpeg

24mm f/1.4

canon2470.jpeg

24-70mm f/4

canon85mm12.jpeg

85mm f/1.2

70200_edited.jpg

70-200mm f/2.8

psd.png

Photoshop CC

lrclogo.png

Lightroom Classic CC

bottom of page